Misyon & Vizyon

DMD Telekom Çağrı Merkezi Kurulumu.

Callektif şirketimiz 2012 yılında kurulmuştur. Yönetim Kadromuzun Çağrı Merkezi Sektöründeki 10 yılı aşkın tecrübeleri ile Çağrı Merkezi kurma aşamasında neye ihtiyacınız olduğunu çok iyi biliyoruz

Callektif ;

Mevcut Çağrı Merkezinizi büyütürken ; Gerekli analizleri yaptıktan sonra ihtiyacınız olan tüm ekipmanları en kısa sürede sorunsuz şekilde kurmaktadır.

Yeni Çağrı Merkezi Kurarken ; Sektör ile ilgili elde ettiğimiz tecrübeleri sizinle paylaşıyoruz. Bütçeniz ile orantılı olarak tüm ihtiyaçlarınızı en makul fiyatlarla nakliye ve montaj dahil en kısa sürede Anahtar teslim kuruyoruz 

 

Vizyonumuz

 

Çağrı merkezi alanında çözümler sunan, başarılı, yenilikçi ve güvenilir; sektörde kurumsal şirketler tarafından tercih edilen Avrupa standartlarında bir Türk şirketi haline gelebilmek.

Callektif Çağrı Merkezi Hizmetleriyle sunacağımız Teknoloji alt yapısı sayesinde firmalara; durağanlığın dışına çıkarak hız ve aktivite kazandırmayı hedefliyoruz.

2012 senesinde çağrı merkezi sektöründe başarılı bir şirket olan Callektif, profesyonel ekibiyle farklı dallarda  kurumsal şirketlere hizmet vermektedir. Callektif, gerek güçlü profesyonel yapısı, gerek teknoloji sistemleri ve müşteri portföyleri ile büyümeye; çağrı merkezi sektöründe emin adımlarla hizmet anlayışını genişletmeye devam etmektedir.

Siz sadece Uzmanlık alanınıza yönelin  Çağrı Merkezinde Callektif ilerleyelim…

 

Copyright © 2015 callektif.com.tr All rights reserved.