SABİT TELEFON HİZMETİ


 

01 Şubat 2012'den itibaren Toptan Hat Kiralamanın devreye alınması ile birlikte Millenicom Telekomünikasyon Sabit Telefon Hizmeti aboneleri tek fatura ödeyecek, daha düşük sabit ücret, daha düşük fatura ödeme fırsatı bulacak, tüm işlemleri için yalnızca telefon hizmeti aldığı operatör ile muhatap olacak. Böylece Millenicom  aboneleri tüm kurumsal ses hizmetlerini tek yerden alıyor olacaklar.


Toptan Hat Kiralama, A tipi hizmet veren alternatif operatörün müşterisinin telefon hattını yerleşik operatörden kiraladığı; bu sayede A tipi hizmet alan müşterinin tek iletişim noktası haline geldiği hizmettir. Toptan Hat Kiralama hizmetinde müşteri-santral arasındaki hat fiziksel olarak yerleşik operatörde kalır, alternatif operatör, aylık sabit hat ücretini yerleşik operatör adına müşteriden tahsil eder ve aboneler sabit ücret için çift fatura ödeme zorunluluğundan kurtulur. Aboneler; yeni hat başvurusu, iptal, hat nakli veya arıza kaydı gibi tüm başvuru ve işlemleri için yalnızca hizmet aldıkları operatör ile iletişime geçer. 

Ayrıca Millenicom aboneleri Uygun tarifleri ile diğer Millenicom aboneleriyle şehiriçi ve şehirlerarası farketmeksizin çok daha indirimli konuşabilmektedir. Bu sebeple geniş tedarikçi, bayi ya da şube ağına sahip kurumlar telefon giderlerinde çok daha fazla tasarruf sağlayabilmektedir. 

Copyright © 2015 callektif.com.tr All rights reserved.